Alaska nowym partnerem Sekcji Siatkówki Legii Warszawa


  • Partnerzy
  • przez Joanna
  • 13-02-2019

Firma Alaska została oficjalnym partnerem Sekcji Siatkówki Legii Warszawa. Umowa została podpisana na najbliższy sezon i obejmuje drużynę seniorów oraz Akademię Siatkówki Legii Warszawa.

Firma Alaska to firma rodzinna, która od wielu lat działa w branży uzdatniania wody. Jej działalność obejmuje uzdatnianie wody w zakładach produkcyjnych, usługowych, czy biurach, ale też w mieszkaniach, domach, szkołach i przedszkolach. Doradza jak efektywnie wykorzystać swoje źródło wody do tego, aby nadawała się do użycia i picia. Pracuje tylko na sprawdzonych produktach najlepszej jakości, produkowanych w Polsce i Europie, prowadzi sprzedaż i serwis. A jej motto to ”Zdrowa Woda to nasza pasja”.

Współpraca z firmą Alaska została nawiązana z myślą o najmłodszych adeptach siatkówki oraz seniorach występujących w II lidze. Nowatorskie technologie i rozwiązania firmy w branży uzdatniania wody wspomogą zdrowy rozwój siatkarskich legionistów. – Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Alaska. Przedstawiciele firmy podarowali już wcześniej podopiecznym naszej Akademii bidony, co było niezwykle miłym gestem i dziękuję za taką formę wsparcia. Taka współpraca przynosi korzyści obu stronom i jest nam niezmiernie miło, że firma Alaska dołącza do grona naszych partnerów – mówi Karolina Szewczyk, Prezes Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa.

– W czerwcu podarowaliśmy wszystkim szkółkom Akademii oraz zawodnikom Legii bidony na wodę – tłumaczy Piotr Gołąbek, właściciel firmy Alaska. – A w najbliższym czasie wyposażymy miejsca treningów w urządzenia, z których będzie można napełniać bidony czystą wodą. Nie chcemy aby postrzegano nas tylko przez pryzmat pieniędzy czy loga na koszulkach, bardzo angażujemy się w rozwój szkółek Legii, pomagamy i pomagać będziemy przy wszystkich działaniach siatkarskiej Legii od szkółek po drużynę z drugiej ligi.

– Jesteśmy kibicami siatkarskiej Legii i jeździmy na mecze w miarę naszych możliwości czasowych – powiedziała Agnieszka Laska-Gołąbek, właściciel firmy Alaska. – Oczywiście największymi kibicami jesteśmy naszego syna – Jakuba, który w zeszłym sezonie wraz ze swoja drużyną z Akademii Siatkówki Legii Warszawa zakończył rozgrywki na 6 miejscu w województwie mazowieckim. W najbliższym sezonie rezerwujemy sobie czas na mocne dopingowanie siatkarskiej Legii i oczekujemy że nasz wspólny doping poniesie drużynę do pierwszej ligi. Trzymamy mocno kciuki za sukces w tym i kolejnych sezonach.